Wisselvallige week met buien en zonnige momenten

01 jun , 9:15Nieuws
stadspark
De Redactie
De komende week wordt het wisselvallig weer met elke dag buien en zonnige momenten.
De meteorologische zomer begint deze maandag. De dag begint op de meeste plaatsen nog zonnig, maar in de ochtend ontstaan stapelwolken, waardoor op sommige plaatsen een bui kan ontstaan. Daarbij is ook kans op onweer. Het is wisselend bewolkt en in het oosten en noorden. Het wordt 21 tot 23 graden in de kustprovincies en 23 tot lokaal 25 graden in de zuidoostelijke helft van het land bij weinig wind.
Dinsdag wordt het ronduit buiig. De dag begint regenachtig en in de middag is kans op stevige onweersbuien. Voor deze buien uit wordt het 19 graden in het westen tot 22 graden in het oosten.
Ook woensdag trekken buien over het land, maar deze buien zijn minder fel dan de buien van dinsdag. De zon schijnt wel vaker en het wordt 18 tot 21 graden.
Donderdag en vrijdag blijft het wisselvallig met zonnige momenten afgewisseld door buien. Daarbij kan het vooral donderdag landinwaarts weer tot onweer komen. De middagtemperatuur ligt rond 19 graden.
loading

Loading articles...

Loading