Het Ludina Terras van Progress Events tegenover Café De Toeter aan de Turfsingel is het beste terras in de provincie Groningen.
Maandag werd bekendgemaakt dat het Ludina Terras op de honderdste plaats van de Misset Horeca Terras Top 100 is gezet door de vakjury. Het is het enige terras in de provincie dat voorkomt in de lijst.
Het Ludina Terras ligt bovenop een Groningse tjalk uit 1908. Aangrenzend aan het terras ligt een eigen authentiek schip, De Rikste uit 1910, dat gebruikt wordt voor het bereiden en uitgeven van dranken en spijzen.
De winnaar van de Terras Top 100 2018 is't Gerecht Heerenveen. De Friese onderneming wist zowel mystery visitors als de vakjury én de hoofdjury te overtuigen.
Voor de terrasverkiezing kunnen bedrijven zich zelf aanmelden. Vervolgens komt een jury de terrassen beoordelen. De Terras Top 100 is dit jaar voor de elfde keer gepubliceerd.
De complete lijst is
hier te vinden.