Onderdoorgang viaduct van Iddekingeweg bijna maand dicht

20 sep 2023, 12:45 Nieuws
onderdoorgang van iddekingeweg onder viaduct a28
Google Maps

De Van Iddekingeweg is vanaf volgende week maandag 25 september onder het viaduct van de A28 dicht tot en met vrijdagmiddag 20 oktober. De afsluiting geldt voor alle verkeer, meldt Groningen Bereikbaar.

De weg onder het viaduct krijgt een definitieve inrichting. Daarnaast gaat aannemerscombinatie Herepoort iets doen aan de wateroverlast van de afgelopen maanden.

De werkzaamheden bestaan uit het verwijderen van het oude asfalt en de voetpaden, graafwerkzaamheden en vervolgens worden nieuwe voetpaden aangelegd en asfalt aangebracht. Het groen wordt later aangelegd.

In de afgelopen maanden bleef ook water staan, ondanks dat het niet regende. Volgens Aanpak Ring-Zuid is dit probleem de afgelopen tijd onderzocht en daar een oplossing voor gevonden. Dit wordt tegelijkertijd opgelost.

Na deze werkzaamheden zijn het viaduct en de onderdoorgang bijna klaar, behalve het te planten groen. Het kan door weersomstandigheden voorkomen dat bepaalde werkzaamheden niet kunnen worden uitgevoerd en gebeurd dat later.

De afsluiting voor al het verkeer duurt van maandagochtend 25 september om 6.00 uur tot vrijdagmiddag 20 oktober om 17.00 uur. Ook fietsers en voetgangers kunnen niet langs de werkzaamheden.