
De noordkant van de Grote Markt, tussen de Oude Boteringestraat, Guldenstraat en de Oude Ebbingestraat is ruim twee maanden afgesloten voor fietsers en bevoorradingsverkeer vanaf deze maandag.
De afsluiting is in verband met de herinrichting van de Grote Markt, meldt de gemeente. Hierdoor is er op dat deel van het plein geen doorgaand verkeer mogelijk.
In deze periode worden oude gas- en waterleidingen vervangen. Ook vindt er archeologisch onderzoek plaats en zijn er verbouw(activiteiten) in het pand naast het Groot Handelshuis. Daarna wordt nieuwe bestrating gelegd en worden boomvakken aangelegd.
Bevoorradingsverkeer wordt over de Grote Markt via Tussen Beide Markten naar de Guldenstraat omgeleid. Fietsers moeten afstappen en kunnen te voet over de stoep. De werkzaamheden duren tot ongeveer eind juni 2023.






