Laatste week van Hella en Freek de Jonge

26 okt 2018, 15:00Er op uit in Groningen
freek en hella
Corné Sparideans
De real-life expositie Hella en Freek de Jonge: Het Volle Leven loopt ten einde. De drukbezochte tentoonstelling is deze laatste week nog te zien tot en met zondag 28 oktober.
In deze laatste week ontvangen Freek en Hella nog veel bekende gasten. Ad Visser, Jan Mulder en Tim Knol zijn onder andere te gast deze laatste week. Ook zijn er meerdere optredens van het Koor van De Nationale Opera. Deze ontmoetingen en optredens zijn gratis toegankelijk voor museumbezoekers.

Optreden Koor van De Nationale Opera

Op zaterdag 27 oktober om 12.15 uur en 14.30 uur treedt het Koor van De Nationale Opera op in het Groninger Museum met Hymns uit de Rig-Veda van Gustav Holst. Ook zingt het Koor samen met Freek de Jonge het lied Vaders stem. Het Koor van De Nationale Opera is een beroepskoor, waarvan de leden zich ook regelmatig solistisch laten horen.

Dagprogramma

Gedurende de dag zijn er een aantal vaste programma-onderdelen zoals de ontbijtbereiding door Hella, Hella en Freek ontmoeten elkaar, de Aardbeleving, dans, de rondleiding en de optredens waarbij Freek zingt en Hella viool speelt.
Meer informatie over de gasten en de tentoonstelling staat op de website Het Volle Leven . Hella en Freek zijn van dinsdag tot en met zondag aanwezig van 10.00 uur tot 17.00 uur.
loading

Loading articles...

Loading