
De komende dagen wordt het wisselvallig weer met elke dag kans op buien en onweer.
Dinsdag was voorlopig de laatste zonnige en warme zomerdag. De temperatuur gaat naar de normale waarden tussen de 21 en 24 graden, meldt Weeronline.
Woensdagmiddag is er een mix van stapelwolken en zonnige momenten, maar trekken buien over het land. Ook is er kans op onweer. Doordat er een stevige wind waait voelt de temperatuur frisser aan.
Ook donderdag is het typisch Nederlands zomerweer met een mix van zon, flink wat stapelwolken en enkele buien. De meeste buien komen in het midden en noorden van Nederland voor. Ook dan ligt de temperatuur tussen de 20 en 24 graden.
Het weekend lijkt overwegend droog te worden. Er kan lokaal een bui vallen. Zaterdag is het 21 tot 24 graden en zondag is het iets warmer met 22 graden in het noorden tot 26 graden in het zuiden.
Volgende week keren de buien terug, afgewisseld met zon en stapelwolken.