Wisselvallig weekendweer met vooral zondag de zon

01 okt 2022, 8:55 Nieuws
groningen de toren van der aakerk rm18423 vanaf bij de sluis foto7 2015 03 22 1207 zwemmen bij bruggen en sluizen cc by sa 40 michielverbeek
CC BY-SA 3.0/Wikipedia Commons/ Michielverbeek

Het weer dit weekend is wisselvallig. Daarbij is zondag de meeste kans op zon.

Na een onstuimige regenachtige nacht van vrijdag op zaterdag, komen 's morgens ook nog losse buien voor. In de loop van zaterdagmiddag wordt het droger. Zondag schijnt de zon het meest in het noorden van het land.

Tijdens de buien zaterdag is er ook kans op onweer. Er staat een matig tot krachtige wind, 3 tot 6. In de loop van de middag wordt het droger en stijgt de temperatuur tot 16 tot 18 graden.

Zondag is er een kans op een bui, maar beduidend minder dan zaterdag, meldt Weeronline. De zon laat zich regelmatig zien in het noorden van het land. Er waait een matige wind. De temperatuur stijgt naar ongeveer 17 graden.

Na het weekend blijft een bui mogelijk, maar wordt het droger dan de afgelopen tijd. Ook is dagelijks te zien en stijgen de temperaturen naar lokaal 20 graden. De normale temperaturen liggen begin oktober rond de 16 graden.