Tijdens de Nacht van de Mode waren ruim 120 winkels geopend. Deelnemende winkeliers maakten dit kenbaar met een witte ballon bij de entree of door een affiche in de etalage.
Aan het begin van de avond was het nog redelijk rustig, maar later werd het gezellig druk.
Winkels boden lekkere drankjes en hapjes, er was muziek en er werd gedanst.
Op meerdere plekken in Groningen waren stijlpunten waar bezoekers gratis stijladvies kregen of in no-time hun kapsel lieten doen, zoals op de Grote Markt en Vismarkt.
In de Der Aa-kerk werd de winnaar van de "Beste Geklede Groninger" door stylist Maik de Boer uitgeroepen. Er kwamen veel mensen op af. Bij de kinderen won Daan Franssen, bij de vrouwen Laura Mensink en bij de mannen Daan Hendriks.
In de Schoenenfabriek werden live en op ambachtelijke wijze schoenen gemaakt, een gezellige "Moulin Rouge" sfeer was gecreëerd. Muziek, drankjes en lekkere hapjes. Het was er gezellig druk.
Een modeshow op de catwalk, waar je ook keek? Het was gezellig.