Samenloop voor Hoop in Beijum levert 15.000 euro op voor KWF

13 jun 2016, 8:45 Nieuws
15000 euro
De Redactie

Een geweldig bedrag van 15.000 euro heeft De Samenloop voor Hoop opgeleverd dit weekend in Beijum.

Gesponsorde teams, vrijwilligers en een goede organisatie hebben dit bedrag bij elkaar gelopen en mogelijk gemaakt tijdens een non-stop 24 uurs wandelparcours.

1 start 1

Teamleden wisselden elkaar af op een parcours, als symbool voor de voortdurende strijd tegen kanker.

Er waren muziekoptredens, activiteiten en verschillende ceremonies tijdens de wandelestafette.

1 activiteiten

Openingsronde

De Openingsronde startte met kanjers, mensen die kanker hebben of gehad hebben. Ze liepen de eerste ronde over het parcours aangemoedigd door familie, vrienden en andere belangstellenden. De Samenloop werd op zaterdag 11 juni geopend door wethouder Gijsbertsen, die daarna een ronde meewandelde.

1 overzicht

De Kaarsenceremonie

Zaterdagavond om 23.00 uur verlichten kaarsenzakken met persoonlijke boodschappen het parcours. Kippenvel op het moment van de speciale ceremonie, waarbij dierbaren werden herdacht. Beginnend met een lied van Hanneke Tichelaar, klassiek zangeres en radiologisch laborant om vervolgens na 2 minuten stilte gezamenlijk de ronde van het parcours mee te wandelen met de Kanjers die vechten, iemand verloren hebben en degenen die de rot ziekte overwonnen hebben.

hanneke

1 kaarsen vijver

1 avondfoto

Kinderloop

Op zondag was de speciale KinderLoop voor Hoop Groningen. Kinderen tot en met 12 jaar wandelden 24 minuten in de strijd tegen Kanker. De Kinderloop bracht 165 euro op.

De Slotceremonie

Na 24 uur wandelen liep iedereen samen de laatste ronde.

binnenkomst
binnenkomst 2

De opbrengst van het megabedrag van 15.000 euro werd hierna bekendgemaakt . De cheque werd overhandigd aan KWF Kankerbestrijding. Ook het Hamelhuys in Groningen ontvangt een gedeelte van de opbrengst.

1