
Dit weekend zien de weersvooruitzichten er behoorlijk zonnig uit. Zondag wordt de warmste weekenddag, zaterdag blijft het volgens Weeronline niet overal de hele dag droog.
Zaterdagochtend kunnen in het noorden en midden van het land enkele lokale buien voorkomen. In de middag heeft vooral het noordoosten nog een kleine kans op een lokale bui. Ook zijn er brede opklaringen en zonnige perioden. Bij een matige, soms krachtige wind, wordt het 16 graden.
Zaterdagavond en in de nacht naar zondag is het nagenoeg helder en koelt het landinwaarts af naar minima tussen de 2 en 5 graden.
Zondag krijgen we heerlijk najaarsweer. Na een koude start, warmt de zon de lucht op. Het blijft droog en zonnig en de middagtemperaturen liggen tussen de 15 en 18 graden.
Ook na het weekend blijft het maandag en dinsdag grotendeels droog, is de zon regelmatig te zien en maxima van 16 of 17 graden. Na woensdag wordt het wisselvalliger en gaat de middagtemperatuur omlaag. Ook staat er meer wind.





