Openluchtbanenmarkt op de Vismarkt donderdag

17 jun , 9:15 Nieuws
drt events 176
DRT Event

Donderdag vindt de derde openluchtbanenmarkt in hartje Groningen plaats. De historische Vismarkt verandert in een levendig carrièreplein waar werkzoekenden en werkgevers elkaar ontmoeten in de open lucht.

Werkgevers staan voor je klaar

Bijna 100 bedrijven uit uiteenlopende sectoren presenteren zich, samen goed voor meer dan 25.000 openstaande vacatures. Of je nu al precies weet wat je zoekt, of nog aan het oriënteren bent, deze markt biedt volop mogelijkheden om jouw carrière verder te ontwikkelen. Tijdens de banenmarkt komen werkzoekenden snel en gemakkelijk in gesprek met werkgevers. Van techniek en zorg tot overheid, handhaving en algemene diensten, de diversiteit aan banen op deze markt is enorm.

Meer dan alleen banen

Deze banenmarkt draait niet alleen om het vinden van een nieuwe functie. Ook wie zich wil laten bijscholen, omscholen of verder ontwikkelen, kan hier terecht. Opleidingen en trainingsmogelijkheden zijn een belangrijk onderdeel van het aanbod.

Of je nu net bent afgestudeerd of al jaren werkervaring hebt: op de Vismarkt vind je kansen die passen bij jouw niveau. Ook voor mensen die overwegen een geheel nieuwe richting in te slaan is dit hét moment om mogelijkheden te verkennen.

Speednetwerken of de Flight Tours

Wil je in korte tijd veel bedrijven leren kennen? Meld je dan via www.debanenmarkten.nl gratis aan voor een speednetwerksessie of een ‘flight tour’.

De banenmarkt is donderdag 19 juni van 11.00 uur tot 17.00 uur te bezoeken op de Vismarkt. De toegang is gratis.

Kijk voor meer informatie: www.debanenmarkten.nl