Komende week oplopende temperaturen, maar ook buien

24 aug , 9:15Nieuws
natural 4198196 960 720 blauwe regen
Pixabay
De temperatuur gaat de komende dagen omhoog, maarde kans op stevige buien neemt ook toe toe. Vooral donderdagavond is er kans op zware buien met flinke regenval, onweer en windvlagen.
De week begint maandag met zonnig en warm weer. In het noorden van het land ontstaan stapelwolken, maar het blijft volgens Weeronline droog. De maxima liggen tussen de 21 en 23 graden.
Dinsdag zijn er grote verschillen in Nederland. Ten noorden van de grote rivieren schijnt de zon flink en loopt de temperatuur uiteen van 23 graden in Utrecht tot 25 graden in Groningen en Friesland. In de zuidelijke provincies is er meer bewolking aanwezig en vallen enkele buien en wordt het niet warmer dan 19 tot 21 graden.
Vanaf woensdag en ook op donderdag wordt het broeierig warm met 24 graden op woensdag en 27 graden op donderdag. Op beide dagen trekken vanuit het zuiden buien over het land. Vooral donderdagavond is er kans op zware buien, waarbij flinke regenval, onweer en windvlagen kunnen voorkomen. Deze buien verdrijven donderdagavond de warme lucht.
Vanaf vrijdag wordt het minder warm, maar blijft het wel aangenaam met maxima tussen de 21 en 23 graden. Een zuidwestelijke wind zorgt geregeld voor buien. Een stabiele en warme nazomerperiode staat voorlopig niet op het programma.
loading

Loading articles...

Loading