Geen treinen, tot zeker 12.00 uur geen bussen Qbuzz door OV-staking (Update)

09 sep , 7:55Nieuws
20250719_162907
Redactie
Update: Qbuzz heeft laten weten dat de bussen zeker tot 12.00 uur vanmiddag niet rijden. Het advies is om de website in de gaten te houden. Om 12.00 uur overlegt Qbuzz opnieuw  en wordt gekeken of er alsnog bussen kunnen gaan rijden vandaag.
De hele dag rijden geen treinen door de landelijke 24-uurs staking in het openbaar vervoer. Ook de treinen van Arriva rijden niet in Groningen.
Qbuzz heeft laten weten dat er tot 9.00 uur geen bussen rijden. Reizigers moeten deze dag rekening houden met uitval en vertragingen. Hoe de rest van de dag verloopt wordt later beslist. Het is volgens Qbuzz afhankelijke van medewerkers of de dienstregeling kan worden opgestart. Qbuzz adviseert reizigers om hun rit vlak voor vertrek te controleren via reisplanners zoals 9292.nl, al kan een rit ook op het allerlaatste moment alsnog vervallen.
Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen kabinetsplannen rondom de bezuinigingen op de sociale zekerheid, waaronder de WIA en de WW.
De verwachting is dat het openbaar vervoer op 10 september, de dag na de staking, de reguliere dienstregeling kan rijden, maar reizigers moeten nog wel rekening houden met hinder door de staking.
loading

Loading articles...

Loading