Burgemeester Roelien Kamminga is zaterdag de host bij de competitiewedstrijd tussen FC Groningen Vrouwen en Jong ADO Den Haag.
Kamminga wilde als tiener sportverslaggeefster worden en zaterdagavond verruilt ze voor één keer de ambtsketen voor een micofoon. Ze verzorgt live vanaf het veld in Euroborg een voorbeschouwing met onder meer een vraaggesprek met manager Vrouwenvoetbal Henderika Kingma van FC Groningen.
Na de wedstrijd interviewt de burgemeester aanvoerder Céline Agema langs de lijn. Zangeres Zoë Tauran verzorgt voorafgaand aan de aftrap een optreden voor de supporters.
De vrouwen van FC Groningen sluiten de Tweede Divisie met de thuiswedstrijd tegen Jong ADO. FC Groningen heeft tot nu toe alle negen wedstrijden gewonnen. Hierna speelt het eerste vrouwenelftal van FC Groningen in de promotiepoule voor promotie naar de Eerste Divisie.
De aftrap van de wedstrijd tegen Jong ADO in Euroborg is zaterdagavond om 18.30 uur.