De vestiging van supermarkt Albert Heijn aan de Siersteenlaan in Vinkhuizen is sinds dinsdagochtend weer open. Onder belangstelling van publiek openden twee werknemers, Cora en Jan, de vernieuwde Albert Heijn.
De winkel sloot op 15 februari de deuren voor een verbouwing. De winkel heeft een nieuwe inrichting en is ruimer. Er is een groot en gevarieerd aanbod, met veel verse producten. Afrekenen kan met pin of contant op het zelfscanplein en bij de gewone kassa’s. Nieuw is de sushikiosk in het midden van de winkel, waar chefs elke dag ter plekke sushi en poké bowls bereiden.
De Albert Heijn zit al sinds 1973 in Vinkhuizen: eerst aan de Diamantlaan en vanaf 1997 aan de Siersteenlaan. Toen de winkel begin februari voor de verbouwing dicht ging, bleven zo’n honderd kratten vol verse en diepvrieswaar over, die zijn opgehaald door de Voedselbank Groningen. “Het voelt goed om deze organisatie een keer extra te kunnen helpen”, aldus supermarktmanager Robert Visser.
Albert Heijn aan de Siersteenlaan 464 in Groningen-Vinkhuizen is open op maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 22.00 uur en zondag van 12.00 tot 22.00 uur. Er is ruime parkeergelegenheid en parkeren is gratis.
Op zaterdag 14 maart organiseert de supermarkt nog een openingsactiviteit met een wervelwindmachine in de winkel waarmee klanten na het boodschappen doen nog leuke prijzen kunnen winnen.