Zernikebrug twee maanden in één richting afgesloten

04 mei , 14:30Gemeente
Schermafbeelding 2026-05-04 123550
Google Maps
De Zernikebrug in de Professor Uilkensweg is sinds maandag 4 mei afgesloten voor autoverkeer vanuit Zernike richting Reitdiep. De afsluiting vanwege groot onderhoud aan de Zernikebrug duurt tot vrijdagochtend 3 juli om 6.00 uur.
De gemeente Groningen Voert groot onderhoud uit aan de Zernikebrug. De brug bestaat uit twee brugdelen en er wordt steeds aan een deel gewerkt. Zo kan verkeer over het andere brugdeel blijven rijden. De rijrichting verandert tijdens de werkzaamheden niet, alleen verkeer richting Zernike kan gebruik maken van de brug.
In de andere richting kan het verkeer wel over de brug. Fietsers kunnen in beide richtingen over de brug en ook bussen kunnen met begeleiding van verkeersregelaars blijven rijden.

Omleiding

Het autoverkeer vanuit Zernike richting Reitdiep en Zuidhorn wordt omgeleid via de noordelijke ringweg (N370) en de N355.
loading

Loading articles...

Loading