Veiling kunstwerken expositie ‘Dubbeltalent De Rijke Buit’

Foto: Jan Cremer Model Studio's/ Groninger Forum

Alle kunstwerken van de expositie ‘Dubbeltalent De Rijke Buit‘ worden zaterdagavond 19 maart geveild in de Groninger Forum Bibliotheek.

‘Dubbeltalent De Rijke Buit’

Alle kunstwerken van de dichters en schrijvers, maar liefst 38 grote dubbeltalenten, van de expositie ‘Dubbeltalent De Rijke Buit‘, onder wie Jan Cremer, Joke van Leeuwen, Kamagurka en Heleen van Royen gaan onder de hamer van veilingmeester Richard ten Borg.

De werken waren van 29 januari tot en met 18 maart in de Groninger Forum Bibliotheek te bewonderen.

A.L. Snijders

De opening van de avond wordt verzorgd door A.L. Snijders die een aantal prachtige ZKV’s zal voorlezen. Ook zijn er korte optredens van de dichters Titi Zaadnoordijk, Martijn den Ouden en René Alberts.

Meedoen aan de veiling

Wie mee wil doen aan de veiling heeft een biednummer nodig. Deze is op te halen tot en met 19 maart bij de portiersbalie van de Oude Boteringestraat 18.

De hamerprijs wordt verhoogd met 10% opgeld. Heb je een bieding gewonnen, dan dien je dezelfde avond je aankoop te betalen. Dat kan contant of met PIN.

De aanvang is om 19.30 uur. De entree is gratis.

Locatie:

Groninger Forum, locatie Oude Boteringestraat 18, Groningen

Voor meer informatie: www.groningerforum.nl/derijkebuit

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden