Vintage kleding in de Der Aa-kerk in Groningen

17 apr 2016, 10:00 Er op uit in Groningen
jan buurma
Jan Buurma

Vandaag is de tweede dag van de derde editie van Vintage Rebel Kilo Sale in de Der Aa-kerk. Het is de derde editie voor iedereen die op zoek is naar een leuke nieuwe outfit.

De Der Aa-kerk is dit weekend gevuld met kledingrekken vol met kleding uit de jaren zeventig, tachtig en negentig.

Vintage Kilo Sale

Bijzonder aan deze kledingverkoop is dat de kleding niet per stuk is geprijsd, maar per kilo wordt afgerekend. Bezoekers betalen vijftien euro per kilo kleding.

Er is voor twee ton aan mooie vintage kleding geselecteerd. De voorraad wordt steeds aangevuld, dus er is continu keuze uit een ruim assortiment kleding voor hem en voor haar. Van jurken en jassen tot denim en van tassen tot schoenen en broeken. Er is een pasruimte aanwezig met spiegels, ook staan er weegschalen in de kerk om tussendoor de gekozen vintage vondsten te wegen.

Waardevolle kleding

De broeken, jassen, jurken en accessoires als tassen en hoeden komen voor een groot deel uit Frankrijk en Amerika. Er is niet uitgezocht of er waardevolle stukken tussen zitten, dus de echte speurder kan, als het meezit met een koopje naar huis.

De Vintage Kilo Sale wordt georganiseerd door The Vintage Rebel, een Rotterdamse organisatie die vintage kledingbeurzen door heel Nederland organiseert op bijzondere locaties.

De entree is gratis. De vorige edities waren een groot succes.

Kijk voor meer informatie op www.thevintagerebel.com

Tijd:

Zondag 17 april 2016

12.00 uur tot 17.00 uur

Locatie

:

Der Aa-kerk

Akerkhof 2

9711 JB Groningen