Maisdoolhof Meerstad opent zaterdag 22 juli voor publiek

14 jul 2023, 16:20Er op uit in Groningen
maisdoolhof meerstad
via Bureau Meerstad
Het gratis toegankelijke Maisdoolhof Meerstad opent vanaf zaterdag 22 juli en iedereen is dan weer welkom om op zoek te gaan naar de uitgang. De eerste honderd bezoekers krijgen op deze dag gratis popcorn voor onderweg.
Het maisdoolhof pal naast het strand Meeroevers bevat maar liefst vier kilometer aan paden en is bijna drie voetbalvelden groot. Voor de kleinste kinderen is er een klein doolhof. Zolang de weersomstandigheden en de mais het toelaten, is het Maisdoolhof Meerstad tot en met vrijdag 29 september te bezoeken.

Openingstijden Maisdoolhof Meerstad

In de vakantieperiode van 22 juli tot en met 3 september is het Maisdoolhof Meerstad geopend op dinsdag van 12.00 tot 17.30 uur en woensdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.30 uur. Na 3 september is het maisdoolhof geopend op woensdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 17.30 uur en op zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.30 uur. Bij regenval is het doolhof gesloten.

Locatie

Het Maisdoolhof Meerstad ligt vlakbij de Samenwerkingsschool Meeroevers en is vanaf de Hoofdweg eenvoudig met de auto of per fiets te bereiken. Adres: Waterviolier 2, Meerstad.
loading

Loading articles...

Loading