Druk bezochte Zweedse Kerstmarkt

10 dec 2018, 12:45Er op uit in Groningen
1 drukte1
De Redactie
Rijen auto's, drukte op de parkeerplaatsen en mensen in een lange rij om naar binnen te kunnen. De Zweedse Kerstmarkt werd druk bezocht afgelopen weekend in de Suikerfabriek.
20181209 134913 resized
4 drukte
Van kerstkaarten, tot houtsnijwerk, handwerk en kerstaccessoires, vachten, kaarsen, sieraden en winterkleding, van alles was er te koop en te vinden. Er was van alles te vinden, te zien en te beleven. Verschillende ambachten werden vertoond zoals met hout, stro, wol en takken.
1 kerstaccessoires
Archief De Redactie
2 verlichting
Ook was er speciaal een kraam met Pippi Langkousproducten en stond Donald Duck centraal op het terras in Malmö.
Daarnaast traden verschillende kerstkoren en muzikanten op, waren er op verschillende plekken workshops en was er speciaal een inpakatelier om de gekochte spulletjes direct in te pakken.
1 kerstkoor
1 inpakatelier
accessoires
De catering was ook "op z’n Zweeds" en het rook er heerlijk naar versgebakken kaneelbroodjes, zweedse gehaktballetjes, worst, een glaasje glögg en andere Scandinavische specialiteiten.
loading

Loading articles...

Loading